Стрима Експорт

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Перо Наков б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7857 км
  • Локација: Во Кванташки Пазар

  • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573114198_78.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Со долга и горда историја во индустријата за овошје и зеленчук, секогаш им обезбедивме на нашите клиенти највисок квалитет свежо овошје и зеленчук. Ние се осигураме дека нашите производи остануваат свежи, ароматични и со квалитет од прва класа кога се испорачуваат на нашите клиенти.

Стрима Експорт е компанија која се занимава со откуп, увоз и извоз на свежо овошје и зеленчук. Откупот на овошје и зеленчук го вршиме на големо и мало.

Нашата грижа за овошјето и зеленчукот е секогаш на прво место, затоа постојано инвестираме и се градиме како бренд во нашата дејност. Поседуваме магацин кој располага со комора со најсовремена технологија по светски стандарди за складирање на овошје и зеленчук.

Располагаме со сопствен возен парк и вршиме достава на големо на овошје и зеленчук во и надвор од Македонија. 
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи