St.Prorok Ilija (Sv.Prorok Ilija)


 • Address : s.Turnovo 139
 • Place: Strumica


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Инвазијата на Украина го принуди најголемиот дел од Европската унија да се соочи со опасностите од зависноста од рускиот гас. Но, откажувањето од овој извор на ...
  сите 83 | | | веќе видена

  Најавената даночна реформа е законско решение донесено уште во 2018 година. Како може веќе донесено решение „да се продава“ како реформа и што коментира ...
  сите 124 | | | веќе видена

  Невработеноста продолжува да се намалува и во јули годинава, но она што е забележливо, е дека трендот како да забавува, согласно бројките на Агенцијата за ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel