St.Petka (Sveta Petka)


 • Address : s.Osojnica
 • Place: Debar


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Топилницата за никел од Кавадарци, ФЕНИ која сега го носи називот ЕУРОНИКЕЛ од утре ќе ги изгасне печките и ќе го прекине производството, дознава ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Брзиот технолошки развој во последниве децениидоведе до вистинска дигитална револуција во сите сегменти на секојдневието. Општо е прифатено дека дигиталните ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel