Ston Braun Plus
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Kombinati i Mermerit


  • Adresa: Lece Koteski 60-a
  • Vendi: Prilep
  • Distanca: ≈7472 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

  MERMEREN KOMBINAT SHA – Prilep është lider global në ekstrakcionin dhe prodhimin e mermerit të bardhë si bora.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573733016_57.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Punojmë 6 ditë në javë

  Istok-Mermer


  • Adresa: Ilindenska f.Fole e Ulet p.n.
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈7495 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

  Istok mermer është një kompani, aktiviteti kryesor i së cilës është prerja, formimi dhe përfundimi i gurit të zbukuruar, mermerit dhe granitit.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1405690264_17.png?t=true&w;=300&h;=300

  Gramer


  • Adresa: Prohor Pçinski 83
  • Vendi: Veles
  • Distanca: ≈7467 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

  Сѐ од камен. Природен и вештачки камен, мермер и гранит.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1669977002_87.png?t=true&w;=300&h;=300

  Besamermer i granit


  • Adresa: rr.101 p.n
  • Vendi: Tetovë

  Обработка на мермер и гранит

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698139373_33.png?t=true&w;=300&h;=300
  Mapa

  РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Антимонополскиот регулатор на ЕУ во понеделникот го обвини Apple за кршење на технолошките правила на унијата, што може да резултира со голема парична казна за ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Букинг предупредува дека вештачката интелигенција предизвикува огромен пораст на измами. Марни Вилкинг, шефот за безбедност на интернет во компанијата, рече ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj