Stoimenov


  • Address : Damjan Gruev b.b.
  • Place: Kocani
  • Distance: ≈7924 км
  • Location: Во близина на Жито Ориз

  • Telephone 2: +389 70 359965
  • Fax: +389 33 272331
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1617086918_95.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Градежната компанија Стоименов успешно опстојува на пазарот уште од далечната 1991 година, претежно во областа на нискоградбата.

Посветен на унапредување на индустријата за изградба на патишта во Македонија преку обезбедување производи и услуги со највисок квалитет, усвојување докажани нови технологии и пристапи и работа во партнерство со клиенти за испорака на супериорни решенија.

Нашите работни практики се поткрепени со култура или безбедност, еколошка одговорност и отчетност што поттикнува средина на раст и почит кај нашите вработени и за заедниците што нè опкружуваат.
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel