Стоиловски Зоран


  • Адреса: Методија Митевски-Брицо 1/5
  • Место: Делчево
  • Оддалеченст: ≈7517 км
Дејности:

извршители


  • Факс: 033 413780
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Мапа

Откако 250 текстилни работнички од модната конфекција „Стоби“ од Велес останаа на улица оти фабриката ненадејно се затвори, трудова инспекција влегла во ...
сите 82 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи