Stilnik

ParkingWi-Fi Zonë//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1427101700_19.jpg?t=true&w=300&h=300


Stilnik SHPKNJ është prodhues i dy programeve të prodhimit nga plastika.

Segmenti i parë është prodhimi i pajisjeve plastike për bletari, nga të cilat prodhime më të njohura janë ushqyesit për ushqim prej 3 litra, rrjeta amë dhe pajisjet ndihmëse fluturuese.

Segmenti i dytë është prodhimi i ambalazhit vakumues transparent me dimensione nga më të ndryshmet për paketim të prodhimeve prej brumi, hallvës, ëmbëlsirave, frutave dhe perimeve, kërpudhave…
më shumë
Retail Price - VAT Included:80 MKD

Plastic frame and foundation for be ...

Retail Price - VAT Included:10 MKD

Entrance reducer plastic – mouse gu ...

Retail Price - VAT Included:10 MKD

Food box made by transparent vacuum ...

Retail Price - VAT Included:2 MKD

Plastic jar caps

Retail Price - VAT Included:12 MKD

Queen cage for introduction and tra ...

Retail Price - VAT Included:100 MKD

Queen excluder – plastic

Retail Price - VAT Included:8 MKD

Secondary entrance disc

Retail Price - VAT Included:80 MKD

Bee escape board – 8 way plastic

Retail Price - VAT Included:300 MKD

Top Bee Feeder - Miller Type 10 lit ...

Retail Price - VAT Included:200 MKD

Bee feeder 3l


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj