Стилник

ПаркингWi-Fi Зона

  • Адреса: ул.501 бр.22
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7436 км
  • Локација: блиску до бензинската на Унион Гас, во Марино
Фото и видео галерија

Стилник дооел е производител на две програми на производи од пластика.

Првиот сегмент е производство на пластична опрема за пчеларство од кој најпрепознатливи производи се хранилка за прихранување од 3 литри, матични решетки и помошно летало.

Вториот сегмент е производство на транспарентна вакумирана амбалажа со најразлични димензии наменета за пакување на бели пецива, алва, слатки, овошје и зеленчук, печурки…
повеќе
Цена со ДДВ:10 ден.

Чешел за летало

Цена со ДДВ:2 ден.

Капаци за тегли

Цена со ДДВ:12 ден.

Кафез за матици

Цена со ДДВ:100 ден.

Матична решетка за пчели

Цена со ДДВ:8 ден.

Помошно летало за пчели

Цена со ДДВ:80 ден.

Бегалка за пчели


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи