Stil Logistik  • Telefon 2: 078 323621
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507547453_31.jpg?t=true&w=300&h=300


Kompania jonë siguron transport të cilësisë së lartë vendore dhe ndërkombëtare.

Misioni ynë është të tërheqim dhe të mbajmë klientët duke ofruar zgjidhje më të mira në transportin e Klubit dhe duke kultivuar një kulturë fitimprurëse dhe të disiplinuar të sigurisë, shërbimit dhe besimit.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj