Stenton gradba


  • Adresa: F.Orizare e poshtme p.n.
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7482 км

  • Telefon 2: 047 228730
  • Faksi: 047 229167
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1530082988_67.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Stenton Gradba është një kompani lidere ndërtimi në rajon që më shumë se 10 vjet e furnizon tregun me produkte me cilësi të lartë dhe shërbime nga fusha e ndërtimit.

Prodhime:
• Betonim
• Gurore
• Separim
• Mekanizim
• Punë terreni

Shërbime:
• Gërmim dhe separim i gurit në të gjitha fraksionet
• Prodhime prej betoni
• Projektim, ndërtim, mbikëqyrje e objekteve të ndërtimtarisë së ulët, ndërtimtarisë së lartë, hidro-ndërtim
• Urra, rrugë
• Transport i materialeve të ndërtimit dhe punë të tjera ndërtimi

Ne jemi të angazhuar për realizimin profesional të projekteve dhe të veprojmë në drejtim të arritjes së qëllimeve të përbashkëta që do të plotësojnë kërkesat e tregut dhe në të njëjtën kohë do të konfirmojnë cilësinë tonë. Konsumatorët mund të marrin në konsideratë ekspertizën e punonjësve të Stenton Gradba që veprojnë brenda rajonit tonë për realizim cilësor, të sigurt dhe në kohë të projektit.

Ne e drejtojmë kompaninë tonë me nivelin më të lartë të integritetit.
Ne marrim përgjegjësinë për të gjitha fjalët dhe veprimet tona.
Ajo që nuk na dallon është një qasje e ndershme, e drejtpërdrejtë dhe e drejtë me klientët tanë - pa përjashtim.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj