Стенсо-мак

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Србија 13-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км

  • Телефон 2: 070 242286
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 10:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1517405366_99.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

СТЕНСО МАК е компанија која врши увоз и трговија со лична заштитна и работна облека.

Компанијата СТЕНСО - МАК се занимава со продажба на:
• Работна и заштитна облека за сите професии
• Работни и заштитни обувки за сите професии
• Заштитна опрема за глава, очи, уши
• Заштитна опрема за раце
• Облека, обувки и заштитна опрема за спортски и активности во природа

СТЕНСО МАК располага со широка палета производи. Во секој момент имаме повеќе од 4 илјади производи, при што, покрај за типичните индустрии, како што се градежништво, производство на храна, кондиторска индустрија, земјоделство и други индустриски капацитети, имаме и производи за хотелиерство, гастрономија, угостителство, здравство... и за други услужни дејности.

Покрај работна и професионална облека, нудиме и голема палета на производи за слободно време и рекреација. Повелете, разгледајте ја нашата понуда на спортска облека и чевли, по конкурентни цени..

Производи од реномирани брендови, ПОКАЖАНИ И ДОКАЖАНИ НА ПАЗАРОТ во регионот, од кои го издвојуваме брендот СТЕНСО. Брендови за кои го гарантираме квалитетот и кои постојат повеќе од 15 години на балканскиот пазар.

СТЕНСО МАК започна со работа во септември 2016 година и веќе во првата година забележи значајни успеси.
Компанијата располага со специјализиран продажен салон и магацински простор, во кои коминтентите може на лице место да се запознаат со нашата програма и да ги изберат производите што им се потребни. Со овој начин на работа ја гарантираме и брзината на испораките, бидејќи можеме да понудиме производи кои веќе ги имаме во нашиот магацин.

Безбедност без компромис!
повеќе
Цена со ДДВ:200 ден.

LP 2001, заштитен шлем од HDPE, 330 ...

Цена со ДДВ:720 ден.

DUNLOP PRICEMASTOR, заштитни чизми ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи