Стефико 07


  • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7902 км
  • Локација: зграда Табана
Дејности:

шопинг-центри


  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
    Саб - Нед од 09:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Повеќе компании од прехранбената индустрија, јавни водоводни комунални претпријатија и основни и средни училишта од утре па до 30 април идната година кога ...
сите 170 | | | веќе видена

ЈСП „Скопје“ на 25 октомври годинава склучило договор со македонска компанија за набавка на гориво со фиксна цена од 100 денари за литар плус ДДВ,пишува ...
сите 83 | | | веќе видена

Една од најголемите и најмоќните банки во земјава, НЛБ, влегува во сферата на лизингот. Услугите ќе можат да ги користат и граѓани и фирми, а на тој начин ќе ...
сите 60 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи