Радиус (100км)

Стеда графика


  • Адреса: Горно Лисиче 260
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9164 км

  • Телефон 2: 078 324292
  • Факс: 02 2451271
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 14:00Фото и видео галерија

Печатницата Стеда Графика успешно го опслужува македонскиот пазар уште од 2000 година. Од самите почетоци па до ден денес постојано го унапредуваме квалитетот на нашата услуга и краен производ пред се преку квалитетна и технолошки напредна опрема, постојана обука на вработените и употреба на високо квалитетен печатарски материјал.

Успехот во нашето работење се должи пред се во професионалниот и фер однос на менаџерскиот тим и вработените кон работата. Низ нашето работење имаме работено со различни профили на клиенти и постојано настојуваме да излеземе во пресрет на барањата на клиентите истовремено испорачувајќи квалитетен краен производ.

Ве покануваме на успешна соработка и взаемен напредок!
повеќе

Видете ги сите наши производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи