Sted-Komerc

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Ordan Piperkata 12-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7429 км

  • Telefon 2: 02 3112356
  • Faksi: 02 3112356
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30
    Sh nga 07:30 deri më 13:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1416821833_93.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Për profesionalizmin, organizimin dhe pajisjet, më mirë flasin institutet e shumta me renome, me të cilat bashkëpunojmë. SHSHT "Sted Komerc" SHPKNJ Shkup ofron shërbimet e mëposhtme:

Pastrim i vazhdueshëm i objekteve:
"Sted Komerc" dallohet në implementimin e trendëve, të lidhura me mirëmbajtjen e vazhdueshme të higjienës në institutet e vogla dhe të mëdha , që zhvillohet në dy modele(mirëmbajtje e higjienës me pastrueset e saj ose me pjesëmarrje të pastruesve tuaj të punësuar, të cilët trajnohen në mënyrë të veçantë për përdorimin e makinerive tona bashkëkohore, detergjenteve dhe materialeve)

Pastrim i çdo lloj xhami:
SHSHT Sted Komerc është kompania e parë në Republikën e Maqedonisë , e cila solli përvojën për pastrim të xhamave të paarritshëm dhe sot mund të mburremi se për ne nuk ka xham të paarritshëm, falë vendosmërisë së ekipit të trajnuar dhe pajisjeve të sigurisë(pajisje alpiniste të certifikuara), skela dhe shkallë të atestuara, pajisje mbrojtëse plus, prej rripash si dhe veglat më bashkëkohore për pastrimin e xhamave).

Pastrim tendash, verandash dhe roletave:
Pastrim gjeneral i tendave PVC, verandave dhe roletave, kryejmë me detergjentet më modern(sekreti ynë profesional), që jo vetëm pastron por edhe mbron nga dëmtimi i hershëm dhe për qasjen nuk kemi asnjë problem , falë pajisjeve dhe makinerive më bashkëkohore, të cilat i posedojmë dhe ekipin profesional për punë në lartësi.

Pastrim banesash:
Gjatë pastrimit të banesave individuale kemi arritur rezultate të përkryera, për vetë faktin që çdo vit numri i përdoruesve të këtyre shërbimeve rritet, dhe e kryejmë vetëm me ekip prej së paku dy punëtorësh. Ky lloj shërbimi shpesh paraqet një pastrim gjeneral me detergjentet më moderne për pastrim dhe dezinfektim dhe gjithsesi punim RAINBOW, që nuk është përfshirë në çmimin e të gjithë shërbimit, pra është gratis.

Pastrim hyrjesh:
"Sted Komerc" është ndërmarrja e vetme në Maqedoni që është përkushtuar maksimalisht dhe e mirëmban këtë aktivitet që është dhe historike për këtë ndërmarrje, si aktiviteti i parë me të cilën u shfaq në tregun tonë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj