State school for rehabilitation of visually impaired children and youth-Dimitar Vlahov (Drzavno uciliste za rehabilitacija na deca i mladinci so osteten vid-Dimitar Vlahov)


  • Address : Narodni Heroi 8
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7854 км

  • Fax: +389 2 2779537

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Популарен крипто-аналитичар и трејдер верува дека Bitcoin (BTC) е позициониран за уште еден пад на цената пред да се врати на големи печалби. Аналитичарот под ...
сите 60 | | | веќе видена

Кривичната пријава е отфрлена и Основното јавно обвинителство нема да постапува понатаму за случајот за поранешната министерка за финансии Нина Ангеловска во ...
сите 14 | | | веќе видена

На интернет многу често има огласи на кои се бараат касапи. Од месарниците и кланиците во земјава велат дека тешко наоѓаат касапи, иако оваа работа е добро ...
сите 2 | | | веќе видена

Пред две години Групацијата А1, чиј дел е А1 Македонија, ја лансираше својата 5G мрежа во Австрија. Петтата генерација на мрежата на А1 започна со работа со ...
сите 25 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel