Staro Vodno MM Akaunt MK


  • Adresa: Nënë Tereza 62 (Vodnjanska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 072 220210
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30Staro Vodno SHPKNJ Shkup (MMaccountMK) ofron shërbime cilësi të lartë për klientët të saj. Në treg është një periudhë të gjatë, duke i shërbyer një numri të madh klientësh të suksesshëm dhe të kënaqur.

Për punën tuaj të suksesshme ju ofrojmë dhe shërbimet e mëposhtme:
– Kontabilitet financiar dhe material,
– Përgatitje të pagave,
– Kontabilitet i taksave,
– Pajtueshmëria me ligjet,
– Raport vjetor,
– Regjistrim i firmës,
– Regjistrim - çregjistrim i tatimpaguesit,
– Regjistrim, dhe çregjistrim i të punësuarit, etj.

Partneri juaj për biznes të suksesshëm.

Staro Vodni SHKPKNJ Shkup (MMaccountMK) klientëve të saj u garanton shërbime me cilësi të lart, duke respektuar rregullat për cilësi në sigurimin e shërbimeve të definuara me ligjet dhe respektim i rreptë i rregullave të etikës.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj