Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Veles
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Stacionet dhe trafiku hekurudhor
 • 200 më të suksesshëm
 • Ndërmarrje publike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Stacionet dhe trafiku hekurudhor

Stacioni hekurudhor-Gostivar


 • Adresa: Goce Dellçev 1
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AD Makedonski Zeleznici Transport


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hekurudhat Slovenske, filiali Alpe Bankan Kargo


 • Adresa: bul.Koço Racin 30/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JP Hekurudhat e Maqedonisë Infrastruktura-drejtoria


 • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 50-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor Shkup/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Afatet kohore Kush


 • Adresa: Alekso Demnievski p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Bogomill/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Gjevgjeli


 • Adresa: Boris Kidriç 1
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Koçanë


 • Adresa: 29 Nëntori 26
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7923 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 04:30 deri më 08:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Kumanovë


 • Adresa: Zhelezniçka p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7860 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Kërçovë


 • Adresa: bul.Çlirimi p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Lagja Çashka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Manastir


 • Adresa: Nikolla Teslla 157
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7909 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Prilep


 • Adresa: Arhiepiskop Dositej p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7901 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Shtip


 • Adresa: Zhelezniçka 20
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7917 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 04:30 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - D nga 08:30 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-f.Gostirazhni/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 25 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 69 | | | веќе видена

На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
сите 35 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
сите 38 | | | веќе видена

Кога пристигнавме во скопскиот хотел „Хилтон“, наидовме на стотина наши сограѓани што се договараа за работа со словенечките работодавачи. Настанот „Живеј и ...
сите 14 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj