Springtime


  • Adresa: Strasho Pinxhur 11-3/29
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км

  • Telefon 2: 070 349372
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 16:00 deri më 21:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/7f127a063b60036e00aa15e0c42ab1e9.jpg?t=true&w=300&h=300


Springtime ofron arsimim në gjuhë të huaja që nga viti 2004. Shkolla organizon kurse në gjuhën angleze që përfshijnë kulturën dhe jetën moderne për qëllime të ndryshme:
- Kurse të gjuhës angleze për fëmijët dhe të rriturit
- Përgatitje për provimet në Kembrixh ESOL: IELTS, CPE, CAE, FCE, PET, KET, YLE
- Anglisht biznesi dhe komunikimi

Poashtu është Qendër për testim provë për provimet ESOL në Universitetin e Kembrixhit dhe realizon bashkëpunim me Këshillin Britanik në Maqedoni.

Kapaciteti:
- Dy klasa për grupe me nga 8-10 studentë
- Audio dhe video pajisje
- Bibliotekë me libra, fjalorë, audio, video dhe MultiROM materiale dhe mjete ndihmëse vizuele
- Internet
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj