Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Probistip
 • Stip
 • Kavadar
 • Mavrovë
 • Manastir
 • Ohër
 • Radovis
 • Prilep
 • Strugë
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sport - qendra, objekte, fusha sporti dhe terrene sportive
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Pishina për notim
 • Tenis - terrene
 • Salla sporti
 • Klube Futbolli
 • Futboll I Vogël - Terrene
 • Hotele
 • Fitnes - Qendra
 • Klube Tenisi
 • Akua Parqe
 • Klube Basketbolli
 • Aerobik
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • Vende Për Zbavitjen E Fëmijëve
 • Klube Për Karate
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Sport - qendra, objekte, fusha sporti dhe terrene sportive

Sport klub J.B.Tito/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parku i aventurave/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sportsko kaçuvaçki stadion Karposh/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

A1 Arena Qendra Sportive -Boris Trajkovski


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SRC Nikolla Karev/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albion


 • Adresa: Brigada e 2-të Maqedonase p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plazhi i qytetit-Park/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Igralishte na pesok za odbojka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albion Forever/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inteko


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 72
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

Inteko Ivan SHPKNJ eksport-import - Shkup është shpërndarës Ii brendve të njohura botërore me renome: Tokheim - Gjermani Rosenberg - Gjermani FAS - Gjermani ALFONSHAR - Gjermani ATLAS - Itali CLIVET - Itali FIPIS - Slloveni Babolat - Francë ERREA - Itali Kasali - Itali

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1622445586_33.png?t=true&w=300&h=300

CD Klub Maki


 • Adresa: Llazar Liçenoski 31-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bekjard


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 25
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mondano


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 25
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SC Vardar


 • Adresa: Mirçe Acev 2/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr - Sh nga 17:00 deri më 21:30 • Ma , Enj nga 16:30 deri më 21:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pishina olimpike Centar


 • Adresa: bul.Koço Racin 33
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sport kafe


 • Adresa: Venjamin Maçukovski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Синоќа целосно било изгасено производството во фабриката „Еуроникел“ претходно позната како Фени Индустри во Кавадарци – дознава Радио Лидер од извори во ...
сите 7 | | | веќе видена

Советот на Народната банка, на својата редовна седница, донесе одлука за натамошно раздвојување на стапките на задолжителна резерва од валутен аспект, заради ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj