Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Tetovë
 • Veles
 • Strugë
 • Strumicë
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Gostivar
 • Koçanë
 • Probistip
 • Kavadar
 • Shën Nikollë
 • Mavrovë
 • Ohër
 • Krushevë
 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sport - qendra, objekte, fusha sporti dhe terrene sportive
 • Pishina për notim
 • Shoqata gjuetarësh
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Shoqata Zbuluese
 • Karting - Shtigje
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Klube Kalërimi
 • Restorante Për Dasma
 • Bouling - Sallone Për Lojra Me Topa Druri
 • Klube Për Kik-Boks
 • Fitnes - Qendra
 • Skijim - Qendra Për Skijim
 • Tenis - Terrene
 • Vende Për Zbavitjen E Fëmijëve
 • Klube Për Gjimnastikë
 • Salla Sporti
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Motele
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Sport dhe rekreacion

Ema


 • Adresa: Rr.180 Bllok 70
 • Vendi: Tetovë

Plaja Vista


 • Adresa: F.Siriçinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 09:00 deri më 01:00

Sharr PlaninaTetova


 • Adresa: F.Shemshovë
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 07:00 deri më 20:30

Tropiko


 • Adresa: Marshall Tito 13, f.Bërvenicë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9426 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 19:00

Kategoritë:

pishina për notim

A1 Arena Qendra Sportive - Boris Trajkovski (Bouling)


 • Adresa: Bul.8 Shtatori p.n. (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9437 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 14:00 deri më 22:00 • Sh - D nga 12:00 deri më 22:00

A1 Arena Qendra Sportive - Boris Trajkovski (Pishine)


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 13 (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9437 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

Kategoritë:

pishina për notim

AKK Shkup


 • Adresa: Dimitar Berovski 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км

Admiral


 • Adresa: Bul.ASNOM 68 lok.7 (AVNOJ)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 16:30

Projektimi, dizajnimi, implementimi dhe mirëmbajtja e burimeve publike, të animuara dhe muzikore, pishina dhe terreneve sportive, si dhe sauna dhe qendra spa.

Aguamarine


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈9482 км
 • Orari i punës: Ha nga 00:00 deri më 00:00 • Ma nga 11:00 deri më 00:00 • Mr - D nga 11:00 deri më 19:00

Akva Star


 • Adresa: F.Kadinë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9448 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 17:00

Akva centar


 • Adresa: Llazar Andonov 71
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈9480 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Mapa

Северна Македонија ќе ја зајакне одржливоста на јавните финансии, ќе ја подобри конкурентноста на пазарот и ќе го намали регулаторното оптоварување со цел ...
сите 29 | | | веќе видена

Платформата за изнајмување на станови Airbnb објави дека нејзините приходи во вториот квартал по втор пат од основањето надминале милијарда долари. Прв пат им ...
сите 3 | | | веќе видена

Сојузот на математичари на Македонија ја организира Есенската математичка школа 2019 наменета за учениците од основните и средните училишта од целата држава. ...
сите 11 | | | веќе видена

Да не се технологиите нема да има ниту фискална транспарентност, ниту следење на јавниот долг, ниту фискална дисциплина, ниту младите ќе ги задржиме во ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи