Spitali Evropian i syve

ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerQasëse për persona të hendikepuar


  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1478157487_46.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Spitali Evropian i Syve është institucion i specializuar oftalmologjikë me të cilën në Maqedoni vendosim një procedurë europiane për diagnostikim dhe operim me teknologji të lartë dhe ekip. Në spitalin tonë do të merrni përgjigje dhe kujdes profesional për zgjidhjen e problemit të shikimit tuaj.

Ekipi mjekësor është i përbërë nga mjekë specialistë -oftalmologë eminentë që do të jenë në dispozicionin tuaj duke siguruar cilësi, shpejtësi dhe kurim me profesionalizëm më të lartë. Çdo pacienti ynë bëhet pjesë e familjes sonë dhe merr shërbim të lartë mjekësor, nga diagnostikimi deri tek trajtimi në bazë të parimit “Sa hap dhe mbyll sytë”. Profesionalizmi i ekipit tonë është dëshmuar me përqindje shumë të ulët të operacioneve të pasuksesshme, të cilat i ka spitali amë në Turqi në punën e tij afatgjate. Kjo përqindje është 0,001%, ose një operacion i pasuksesshëm në 100.000 operacione të kryera. Spitali ka kapacitet prej 15.000 deri 20.000 kontrolle në muaj. Turizmi shëndetësor është pjesë e fokusit tonë primar, duke zhvilluar degën që në Maqedoni është gjithmonë në fillim. Motoja jonë:”Ne nuk premtojmë, ne realizojmë”.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj