Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gjevgjeli
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Spitale
 • Shtëpi shëndeti dhe ente
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Spitale në Gjevgjeli

Spitali i përgjithshëm-Gjevgjeli


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈10813 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i pлrgjithshлm-Administrata


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i pлrgjithshлm-Brendshme


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i pлrgjithshлm-Dojran


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i pлrgjithshлm-Gjinekologjia


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i pлrgjithshлm-Kirurgjia


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i pлrgjithshлm-Laborator


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i pлrgjithshлm-Nervno


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i pлrgjithshлm-Patronazna Sluzba


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i pлrgjithshлm-Pediatria


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i pлrgjithshлm-Terapi Fizikale


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i pлrgjithshлm-vaksinim


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i pлrgjithshлm-Мagazina


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Советот на Народната банка донел Одлука за објавување извештаи и податоци од страна на банките, со која се вршат позначителни промени за зголемување на ...
сите 145 | | | веќе видена

Согласно податоците за движењето на цените на берзата HUPX во Унгарија за3 февруари просечната часовна цена на еден мегават час електрична енергија (baseload) ...
сите 27 | | | веќе видена

Во РЕК Битола пристигна трансформаторот кој беше испратен на поправка во Србија, по оштетувањето настанато во пожарот во ноември 2021 година, соопшти ЕСМ. ...
сите 29 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj