Sparkasse Bank -qendra

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar


  • Telefon 2: 02 3200777
  • Faksi: 02 3200515
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1397643601_04.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Sparkasse Bankë Maqedoni -traditë, siguri dhe besim!

Tradita, siguria dhe besimi janë sinonim i Sparkasse Bankë Maqedoni dhe janë pjesë e përditshmërisë, suksesit dhe sigurisë tonë dhe tuaj. Ata na japin të drejtën të jemi të sigurt në të ardhmen e përbashkët dhe në realizimin e punëve bankare efikase dhe bashkëkohore. Provë për besimin e treguar në Bankë janë dhe rezultatet e përmbushura në vitet e mëparshme dhe zhvillimin e vazhdueshëm të bankës. Banka momentalisht ka aktivë prej 17.48 miliardë denarë dhe 56.700 klientë që shërbehen në 27 filiale në të gjithë Maqedoninë. (sipas tw dhënave nga 31.12.2015)

Shtëpia jonë bazë Shtaermerkishe Sparkasse, gjatë traditës shumëvjeçare prej pothuajse dy shekuj, është sinonim për stabilitet, siguri dhe vazhdueshmëri në punën me forcimin e markës së njohur Sparkasse me S të kuqe.
Shenja e kuqe S do të thotë:

- Siguri, besim dhe traditë, që e bën partner sigurie për të punësuarit dhe klientët;
- Model solid biznesi i fuqisë dhe grupacion i suksesshëm që është rezistentë ndaj krizës;
- Koncept i suksesshëm ekonomik që ndjek principet e përgjegjësisë shoqërore.
Shtaermerkishe Sparkasse, me vlerë bilanci prej 14.4 miliardë euro, 239 filiale dhe qendra rajonale, rreth 2.339 të punësuar dhe rreth 680.700 klientë në Shteska dhe Evropën Juglindore(sipas të dhënat nga muaji Prill i vitit 2016), është banka më e madhe rajonale në jugun e Austrisë.

Grupacioni ka një strategji afatgjatë dhe rezistente të investimit në rajon, që e bën partner besimi dhe investues që qëndron pas Sparkasse Bankë Maqedoni. Si anëtare e Erest dhe Shtaermerkishe Sparkasse Grupacion, Sparkasse Bankë Maqedoni është pjesë e grupacionit më të fortë të bankave, të cilat janë fokusuar në punën me persona fizik dhe ndërmarrje të mesme dhe të vogla në Evropë."Në çdo lidhje më të rëndësishëm janë njerëzit"
Në fokusin e punës tonë janë pikërisht nevojat tuaja dhe si të njëjtat të ofrohen sa më mirë.
Në atë drejtim ne krijuam shërbimet tona, duke u udhëhequr nga trendët evropiane, përvojën dhe "know-how" të grupacionit, duke vërtetuar rolin e liderit në idetë e reja dhe zgjidhjet inovative në financim dhe pagesën.

Për mbështetje të popullsisë, Banka ofron një paletë të gjerë produktesh dhe shërbimesh, të përgatitura sipas nevojës tuaj dhe kërkesës së tregut. Futja e produkteve të reja, si dhe puna e vazhdueshme e cilësisë së atyre ekzistueseve, janë angazhimi ynë kryesor.

Partneritet me sipërmarrje të vogla dhe të mesme

Bashkëpunimi i suksesshëm dhe afatgjatë me sipërmarrjet e vogla dhe të mesme janë provë dhe rezultat i besimit të ndërsjellë dhe këshillave të mira të ekspertëve të çështjeve nga fusha e financimit dhe projektimit.

Ekipi ynë i këshilltarëve gjithmonë është në disponim për gjetje të zgjidhjeve efikase varësisht nga nevojat tuaja dhe të ofrojë shërbime cilësore dhe profesionale për mbështetjen e biznesit tuaj.

Sparkasse Bankë është partner që e njeh potencialin e klientëve tanë dhe do të mbështesë realizimin e planeve të tyre nëpërmjet spektrit të gjerë të produkteve dhe shërbimeve:

- Financim i operacioneve aktuale;
- Financim projektesh;
- Xhiro ditore dhe menaxhim i aseteve;
- Garanci

Mbështetës i zhvillimit social


Të jesh bankë e suksesshme nuk do të thotë të kesh kapital të madh, numër të madh klientësh dhe produkte inovative. Para së gjithash nënkupton, vetëdije për përgjegjësi vetjake dhe ndikim ndaj shoqërisë, ku banka jonë ndikon, si dhe ndjenja që gjatë zhvillimit të saj mundëson mbështetje të vazhdueshme. Prej këtu, banka vazhdimisht është e përfshirë në projekte të shumta nga fusha e kulturës, sportit, arsimit, shkencës dhe mbrojtjes së ambientit jetësor.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj