Space Floors


  • Adresa: Kacanicki pat 58
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7847 км
  • Lokacioni: posle Makpetrol benziskata

  • Telefon 2: 02 3228230
  • Faksi: 02 3228169
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Државата ќе оставри приход меѓу 120 и 150 милиони евра од стратешката инвестиција „Митилинеос“ за 30 години само по основа на придонеси за вработените, ...
сите 45 | | | веќе видена

Во тек се последните подготовки за уште една успешна саемска приказна. На 20 ти март започнува Саемот на мебел со целосна понуда за сите вкусови. За Саемот на ...
сите 9 | | | веќе видена

Овој петок на први март 2024 се очекува и исплата на пензиите. Државата повеќе од пет години пензиите наместо на петнаесети како што беше пред една деценија ...
сите 21 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj