Space Burger

Qasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: Dimitrije Çupovski 26 lok.4/a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:30 deri më 23:00
    Sh - D nga 12:00 deri më 23:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1614241487_35.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Во центарот на градот, вкусни и шарени бургери. Еден поинаков вкус, еден поинаков бургер - Space Burger.
Повелете, одберете го вашиот фаворит. Вашата нарачка можете да ја направите на 071386334 или преку kliknijadi.mk
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj