Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Vinicë
 • Strumicë
 • Tetovë
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Spa qendra
 • Hotele
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Fitnes - qendra
 • Restorante nga a deri në zh
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Masazh - Sallone
 • Kozmetikë - Sallone
 • Sallone Bukurie
 • Manikyr Dhe Pedikyr
 • Sallone Ondulimi
 • Pishina Për Notim
 • Restorante Për Dasma
 • Restorante - Kombëtarë
 • Grimerë
 • Sauna
 • Masazh Terapeutik
 • Joga
 • Akua Parqe
 • Ketering
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Spa qendra

Sport Inn Centar


 • Adresa: Istarska 33/1 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:30 deri më 21:00 • Sh nga 10:00 deri më 21:00

Спорт Инн е единствениот сертифициран Spinning® центар во Македонија.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1431086352_94.png?t=true&w=300&h=300

Sunrise


 • Adresa: Marshall Tito 183
 • Vendi: Dellçevë

Kategoritë:

hotele, spa qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Titanium/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Sparadise


 • Adresa: Korpusi i 15-të 41
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viola Beauty Center


 • Adresa: Car Samoil 75
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vitalliti


 • Adresa: Nikolla Karev 1/1
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ĺdem Wellness Center


 • Adresa: Mlladinska 277
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj