Soloprom

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Dushko Popoviq 1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Lokacioni: Бутел 1, улица лево веднаш после улицата за гробишта7

  • Telefon 2: 02 2628870
  • Faksi: 02 2600017
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00
    Sh nga 08:00 deri më 13:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590759799_09.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Shfrytëzoni këtë pjesë që më shpejt të gjeni materialin që ju nevojitet më së shumti.

Këtu keni mundësi të gjeni ashkla, pllaka me shkëlqim të madh për dyrë të kuzhinave, bërthama për përmbushje të përpunimit të dyerve të brendëshme, si dhe zgjedhje më të gjerë të dyshemeve mga laminati.
më shumë
62%save
Retail Price - VAT Included:5.400 MKD2.000 MKD

Extractable baskets 302

50%save
Retail Price - VAT Included:1.755 MKD878 MKD

Ritma Cube - Систем за фиоки со мек ...

50%save
Retail Price - VAT Included:3.000 MKD1.500 MKD

Wire shelf 402D

33%save
Retail Price - VAT Included:32.111 MKD21.500 MKD

Sink BOX LINE 100 FLAT

31%save
Retail Price - VAT Included:16.500 MKD11.300 MKD

Sink NAIKY NK08620 (granite)

28%save
Retail Price - VAT Included:5.349 MKD3.800 MKD

Sink LAVABO

Retail Price - VAT Included:1.185 MKD

SR18 - Рамки за полици

Retail Price - VAT Included:1.140 MKD

SR18 - Рамки за полици

Retail Price - VAT Included:710 MKD

SR18 - Рамки за полици

Retail Price - VAT Included:970 MKD

SR18 - Рамки за полици

Retail Price - VAT Included:613 MKD

SR18 - Рамки за полици

Retail Price - VAT Included:540 MKD

SR18 - Рамки за полици

Retail Price - VAT Included:377 MKD

SR18 - Рамки за полици

Retail Price - VAT Included:355 MKD

SR18 - Рамки за полици

Retail Price - VAT Included:475 MKD

SR18 - Рамки за полици

Retail Price - VAT Included:260 MKD

SR18 - Рамки за полици


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj