Soloprom

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Dushko Popoviq 1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10682 км
  • Lokacioni: Бутел 1, улица лево веднаш после улицата за гробишта7

  • Telefon 2: 02 2628870
  • Faksi: 02 2600017
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00
    Sh nga 08:00 deri më 13:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590759799_09.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Soloprom sh.p.k është krijuar më 1991. Me krijimin e saj Soloprom promovoi konceptin e ri të shitjes dhe shërbimeve në industrinë e drurit në tregun maqedonas, me implementimin pionier të konceptit të biznesit, ÇDO GJË NË NJË VEND. Me këtë u bëmë promotorë të këtij koncepti biznesi në tregun maqedonas, të përqendruar në segmentin e materialeve dhe prodhimeve të klasës së mesme deri tek ajo e larta.

Zgjedhja e madhe e materialit në formë paneli, kompensatë e pasur me mbi 150 dizajne dhe në trashësi të ndryshme, panele mediapan të ndryshme (të papërpunuar dhe me rimeso), panele lesoniti, flahs panele, tryeza pune për kuzhinë ose tryeza për zyra etj. Zgjedhja edhe më e pasur e pajisjeve shtesë për mobilie, nga vidhat më të vogla deri te sistemet e sofistikuara rrëshqitëse. Mekanizma të cilët magjepsin me dizajnin dhe funksionalitetin. Pajisje shtesë dekorues (doreza, varëse, etj) me linjë harmonike mahnitëse.

Kjo është vetëm një pjesë e gamës së madhe të materialeve teknike dhe funksionale për enterier të cilat i ofron sektori për shitje me pakicë i Solopromit. Materiale nga firma të njohura botërore dhe evropiane të cilat kanë një histori të gjatë, të njohura për cilësinë e vazhdueshme dhe përparimin e teknologjisë për prodhimin e materialeve të tyre. Kjo është arsyeja jonë që në tregun e Maqedonisë të sillen materiale të cilësisë së lartë, si edhe shërbimi i përkryer të punësuarve, zhvillimi i vazhdueshëm i firmës me qëllim që t’i përmbush kërkesat e klientëve, bënë që të jemi zgjedhja E PARË e çdo personi fizik apo juridik.
më shumë
62%save
Retail Price - VAT Included:5.400 MKD2.000 MKD

Extractable baskets 302

50%save
Retail Price - VAT Included:1.755 MKD878 MKD

Ritma Cube - Систем за фиоки со мек ...

50%save
Retail Price - VAT Included:3.000 MKD1.500 MKD

Wire shelf 402D

33%save
Retail Price - VAT Included:32.111 MKD21.500 MKD

Sink BOX LINE 100 FLAT

31%save
Retail Price - VAT Included:16.500 MKD11.300 MKD

Sink NAIKY NK08620 (granite)

28%save
Retail Price - VAT Included:5.349 MKD3.800 MKD

Sink LAVABO

Retail Price - VAT Included:1.185 MKD

SR18 - Рамки за полици

Retail Price - VAT Included:1.140 MKD

SR18 - Рамки за полици

Retail Price - VAT Included:710 MKD

SR18 - Рамки за полици

Retail Price - VAT Included:970 MKD

SR18 - Рамки за полици

Retail Price - VAT Included:613 MKD

SR18 - Рамки за полици

Retail Price - VAT Included:540 MKD

SR18 - Рамки за полици

Retail Price - VAT Included:377 MKD

SR18 - Рамки за полици

Retail Price - VAT Included:355 MKD

SR18 - Рамки за полици

Retail Price - VAT Included:475 MKD

SR18 - Рамки за полици

Retail Price - VAT Included:260 MKD

SR18 - Рамки за полици


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj