Soloprom

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore


  • Telefon 2: 02 2628870
  • Faksi: 02 2600017
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00
    Sh nga 08:00 deri më 13:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590759799_09.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Klikoni në fotografitë në galeri që të gjeni modelin Tuaj për porosi, varëse ose dorezë.

Poashtu, në këtë grup do të keni mundësi t'i shikoni të gjitha sistemet për tavolina zyrash, si dhe sistemet për dyer rrëshqitëse (shiber).
më shumë
62%save
Retail Price - VAT Included:5.400 MKD2.000 MKD

Extractable baskets 302

50%save
Retail Price - VAT Included:18.400 MKD9.200 MKD

Sink NAIKY CX098 (granite)

50%save
Retail Price - VAT Included:3.000 MKD1.500 MKD

Wire shelf 402D

45%save
Retail Price - VAT Included:826 MKD450 MKD

5166 - Ламинатен под

45%save
Retail Price - VAT Included:826 MKD452 MKD

5164 - Ламинатен под

41%save
Retail Price - VAT Included:826 MKD480 MKD

8631 - Ламинатен под

38%save
Retail Price - VAT Included:26.200 MKD16.000 MKD

Sink DOMINO DOA8320 (granite)

38%save
Retail Price - VAT Included:24.800 MKD15.300 MKD

Sink DOMINO DOA8320 (granite)

36%save
Retail Price - VAT Included:30.827 MKD19.500 MKD

Sink BOX LINE 80 DUO

33%save
Retail Price - VAT Included:463 MKD310 MKD

5334 - Ламинатен под

33%save
Retail Price - VAT Included:463 MKD310 MKD

5559 - Ламинатен под

33%save
Retail Price - VAT Included:32.111 MKD21.500 MKD

Sink BOX LINE 100 FLAT

31%save
Retail Price - VAT Included:16.500 MKD11.300 MKD

Sink NAIKY NK08620 (granite)

29%save
Retail Price - VAT Included:3.275 MKD2.300 MKD

Sink PIA SINGULAR undermount

29%save
Retail Price - VAT Included:439 MKD310 MKD

5965 - Ламинатен под

28%save
Retail Price - VAT Included:5.349 MKD3.800 MKD

Sink LAVABO


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj