Soloprom

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore


  • Telefon 2: 02 2628870
  • Faksi: 02 2600017
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00
    Sh nga 08:00 deri më 13:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590759799_09.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kjo është grupë e produkteve të cilat e kanë vendin në kuzhinë (lavamane, aspiratorë, vagoneta, etj.). Me klikim të fotografive në galeri do të ju dërgoj deri te kategoria përkatëse e produkteve në web faqene e Soloprom.
Këtu do të keni mundësi të shikoni të gjithë kolekcionin e produkteve nga kategoria e kërkuar.

Në kategorinë e sipërfaqeve të punës (plotna) janë të përfshira edhe sipërfaqet e punës (plotna) për elemente ishullore dhe shtrea të murit, përderisa produktet në zbritje përmbajnë aspiratorë, furra dhe pllaka ngrohëse.
më shumë
62%save
Retail Price - VAT Included:5.400 MKD2.000 MKD

Extractable baskets 302

50%save
Retail Price - VAT Included:18.400 MKD9.200 MKD

Sink NAIKY CX098 (granite)

50%save
Retail Price - VAT Included:3.000 MKD1.500 MKD

Wire shelf 402D

45%save
Retail Price - VAT Included:826 MKD450 MKD

5166 - Ламинатен под

45%save
Retail Price - VAT Included:826 MKD452 MKD

5164 - Ламинатен под

41%save
Retail Price - VAT Included:826 MKD480 MKD

8631 - Ламинатен под

38%save
Retail Price - VAT Included:26.200 MKD16.000 MKD

Sink DOMINO DOA8320 (granite)

38%save
Retail Price - VAT Included:24.800 MKD15.300 MKD

Sink DOMINO DOA8320 (granite)

36%save
Retail Price - VAT Included:30.827 MKD19.500 MKD

Sink BOX LINE 80 DUO

33%save
Retail Price - VAT Included:463 MKD310 MKD

5334 - Ламинатен под

33%save
Retail Price - VAT Included:463 MKD310 MKD

5559 - Ламинатен под

33%save
Retail Price - VAT Included:32.111 MKD21.500 MKD

Sink BOX LINE 100 FLAT

31%save
Retail Price - VAT Included:16.500 MKD11.300 MKD

Sink NAIKY NK08620 (granite)

29%save
Retail Price - VAT Included:3.275 MKD2.300 MKD

Sink PIA SINGULAR undermount

29%save
Retail Price - VAT Included:439 MKD310 MKD

5965 - Ламинатен под

28%save
Retail Price - VAT Included:5.349 MKD3.800 MKD

Sink LAVABO


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj