Sokolovi Transport kim

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1613120875_6.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Соколови Транспорт Ким
Од основањето на компанијата во 1992 година, нашата амбиција е да им обезбедиме на клиентите најдобра услуга и највисок квалитет во индустријата.

Нашата основа е знаењето, децениско искуство и посветени вработени.

Денес, Соколови Транспорт Ким прерасна во голема компанија која професионално се занимава со 24/7 осигурана роба.
Располагаме со 5 нисконосечки товарни возила од 15 тони до 125 тони и со церади.

Им обезбедуваме на нашите клиенти транспорт на товар на безбеден и ефикасен начин.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj