Sokol-security

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedCards accepted

 • Address : Hristo Smirnenski 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

 • Telephone 2: +389 2 6090096
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00
  Sat from 09:30 to 10:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Suggested results for your search terms:

Vis obezbeduvanje


 • Address : ul.1 br.27 s.Petrovec
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7441 км

Агенцијата за обезбедување на лица и имот Вис Обезбдување е основана на Јануари 2016 год од страна на лица школувани во високи елитни военополициски образовни институции со цел да се понудат најквалитетни услуги на физички и правни лица од областа на обезбедувањето согласно Законот за обезбедување на имоти и лица во Република Македонија.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603271149_08.png?t=true&w=300&h=300
ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

MDN Obezbeduvanje


 • Address : Crnice 20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

MDN Security is a company whose main activity is providing, with our own efforts we upgrade it by investing in human resources and modernizing the technical equipment in order to improve the quality of the services we offer.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1484557075_53.png?t=true&w=300&h=300

Brigada


 • Address : Kiril i Metodij 13/4
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Oбезбедување на лица и имот со физичко и техничко обезбедување, сопствен мониторинг центар, патролно обезбедување инсталација на безбедносни системи, (алармни уреди, камери и контрола на пристап)

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601036943_3.png?t=true&w=300&h=300

Security MK Agensi (M&K Sekjuriti agensi)


 • Address : 11-ti Oktomvri 1
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км

Агенција за обезбедување на лица, имот и истраги

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598869365_31.png?t=true&w=300&h=300
Map

Во ноември лани се издадени 208 одобренија за градење, што е за 14,4 проценти помалку во однос на ноември претходната година, објави денеска Државниот завод за ...
сите 23 | | | веќе видена

Во врска со вчерашната изјава на претседателот на Комората на Северозападна Македонија дека над 4000 компании се згаснати во првите шест месеци од 2020 година, ...
сите 17 | | | веќе видена

Високото ниво на девизните резерви акумулирани во периодот пред пандемијата ѝ овозможи на Народната банка да реагира навремено и смело преку намалување на ...
сите 57 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel