Сојуз на стопански комори


  • Адреса: Црвена Скопска општина 10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: спроти Св.Димитрија црква

  • Факс: 02 3091440



Препорачани резултати за вашето пребарување:

Владата на денешната седница обезбеди 385 милиони денари или над 6,2 милиони евра за исплата на преостанати субвенции за неколку мерки од Програмата за ...
сите 28 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи