Softnet

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 071 389190
  • Faksi: 02 3290977
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1478007056_57.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ne ofrojmë cilësi të lartë zëri, të dhëna dhe shërbime interneti që t’ju ndihmojnë të menaxhoni shpenzimet dhe të lehtësoni operacionet IT dhe të vendoset një marrëdhënie më e mirë biznesi. Qëllimi kryesor i SoftNet sot, është t’u ndihmojë në numrin e rritjes së përdoruesve tanë, të transferohen nga shërbimet tradicionale të zgjidhjeve të bazuara në IP që i zvogëlojnë shpenzimet dhe rrit produktivitetin.

Jemi të angazhuar në sigurimin e shërbimit të përkryer për përdoruesit. Ne jemi të rritur sa duhet të dërgojmë, por gjithashtu është shumë e rëndësishme se ne jemi të vegjël sa duhet të kujdesemi për cilësinë e marrëdhënies sonë me ju, që na veçon në shërbimin në rajonin e Evropës Juglindore dhe Azisë. Është e lehtë të bashkëpunohet me ne dhe ne riafirmojmë angazhimet tona me kontrata cilësore për nivelin e cilësisë së shërbimit.


SOFTNET është një ofrues rajonal i shërbimeve të telekomunikacionit në pronësi private, e themeluar në vitin 1996 në R. Slloveni. Duke ndjekur politikën e saj të zgjerimit në Evropën Juglindore, SOFTNET ka ndërtuar rrjetin e saj të avancuar IP dhe hapi zyra në Kroaci, Serbi, Bosnjë e Hercegovinë, Maqedoni, Bullgari, Rumani dhe Kinë ku ka ekipet me profesionistë të kualifikuar.

SOFTNET sot e menaxhon rrjetin më modern ndërkombëtar që mundëson një nivel të lartë të zërit, të të dhënave dhe shërbimeve plotësuese. Ata janë zhvilluar ekskluzivisht për kompani që kanë nevojë për një lidhje të shkëlqyer të brendshme dhe të jashtme.

SOFTNET është zgjedhja e duhur për çdo kompani në rajon, veçanërisht për kompanitë shumëkombëshe me filiale në Evropë ose Azi. Ai është një partner komunikimi i besuar dhe i besueshëm me përvoja të madh dhe të dëshmuara.

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj