Sofa Studio


  • Adresa: Dane Krapçev 29/3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км
  • Lokacioni: Дебар Маало близина на Силбо

  • Telefon 2: 075 416860
  • Faksi: 02 6090066
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634110638_45.jpg?t=true&w=300&h=300


Sofa Studio është një kompani private e themeluar në vitin 2007. Nga viti 1989 deri në vitin 2007, punonte me emrin "Tehnospoj" dhe në vitin 2007 u ribrendua si "Sofa Studio".

Aktiviteti kryesor është prodhimi i mobiljeve të tapacuara me cilësi të lartë, me dizajn modern. Me ne mund të merrni një ide se si ta përdorni dhe dekoroni sa më mirë shtëpinë ose zyrën tuaj. Dimensionet e produkteve përshtaten me nevojat dhe dëshirat tuaja. Përmes cilësisë, çmimeve konkurruese dhe kontrollit të lartë të prodhimit në një kohë të shkurtër, ne kemi dëshmuar se jemi një kompani serioze në treg. Lista e rekomandimeve e konfirmon këtë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj