Smart kolor

Wi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: Anton Popov p.n. (Ognjan Prica)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км

  • Telefon 2: 075 428407
  • Faksi: 02 3113889
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00
    Sh nga 07:00 deri më 18:00
    D nga 08:00 deri më 12:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1491242706_88.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Смарт Колор
“Smart kolor” është firmë e themeluar në vitin 2004.

Veprimtaria e saj themelore është tregtia me ngjyra dhe llaqe, ngjitës dhe produkte tjera për punë përfundimtare në ndërtimtari, si dhe veglat e nevojshme për molero-ngjyrosje. “Smart kolor” është firmë moderne tregtare e cila punon sipas standardeve botërore.

Të punësuarit në këtë firmë përkujdesen për mënyrën bashkëkohore të punës, që nënkupton cilësi të lartë dhe dituri me çka i afrohet blerësve dhe partnerëve të numërt.

Të gjithë ato të cilët kanë kënaqësi të blejnë në shitoren tonë ku mund të shohin se përveç ngjyrave, llaqeve, brushave dhe veglave dhe pajisjeve tjera, mund të llogarisin në asistencën dhe ngrohtësinë e shitësve të edukuar si dhe çmimeve të ulta. Njëkohësisht ekipi ynë do t’Ju ofroj këshilla, zgjidhje ideore dhe ndihmë gjatë marrjes së vendimeve, udhëzimet për aplikimin e produkteve si dhe ndihmë dhe zgjidhjeve gjatë problemeve eventuale të cilat paraqiten në shtëpi: lagështia, myku, tymi, etj.

Në shitoren tonë “Smart kolor”,, ka edhe makina për nijansim dhe përzierje kompjuterike, me të cilat çdo moleri dhe blerësi të interesuar ju ndihmojmë që lehtë dhe shpejt të vini tek niansa e dëshiruar.

Për atë qëllim, ne Ju ofrojmë zgjedhje të më shumë se 10 000 niansa sipas katalogut të RAL, NCS, ER-LAC, por njëkohësisht tek ne mund të fitoni edhe ngjyrën të cilën e keni zgjedhur jasht ofertës së katalogut.

Përveç asaj kemi krijuar edhe bazë të vetën të të dhënave në të cilën janë të shënuara të gjitha niansat kompjuterike të ngjyrave dhe e cila aktivizohet çdoherë që i nevojitet klientëve tanë. Me atë mundësojmë shikim të vazhdueshëm të ngjyrave të përpunuara, sasia e tyre dhe atë me siguri 100 përqind.

Për shkak të mirëmbajtjes së standardeve të larta të cilësisë dhe dhe shërbimeve, firma jonë vazhdimisht bën edukim të vazhdueshëm të të punësuarve që të mundet vazhdimisht të ndjeken standardet më të reja ekologjike, ndërsa në ndërkohë edhe kërkimet më moderne teknologjike, të cilat për momentin janë aktuale në botë. Për atë qëllim bashkëpunojmë me prodhues të vërtetuar nga Europa, si dhe me prodhuesit nga shtetet fqinjë. Në asotimentin tonë do të gjeni ngjyra të cilat janë të dedikuara mu për JU dhe nevojat Tuaja për ngjyrosjen e mureve të brendëshme, fasadave të jashtme, ngjyra dhe llaqe poliuterani për mobiljet Tuaja, si dhe llaqe për parket dhe mbrojtje të drurit.

Kjo mardhënie e përshtatshme në mes cilësis dhe çmimeve arritet përmes relacioneve stabile në mes furnizuesit, si dhe me krijmin e besimit reciprok në mes të punësuarve dhe blerësve.

Kënaquni në botën e ngjyrosur që ne Ju ofrojmë!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj