Смарт колор

Wi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

 • Адреса: Антон Попов б.б. (Огњан Прица)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Локација: ТЦ Шампионче

 • Телефон 2: 075 428407
 • Факс: 02 3113889
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00
  Саб од 07:00 до 18:00
  Нед од 08:00 до 12:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1491242706_88.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Смарт Колор
Смарт колор е компанија чија основна дејност е трговија со бои и лакови, лепила и други производи за завршни работи во градежништвото, како и потребниот молерско–фарбарски алат. „Смарт колор“ е модерна трговска фирма која работи по светски стандарди.

Сите оние кои го имале задоволството да купуваат во нашата продавница виделе дека освен бои, лакови, четки и друг алат и опрема, можат да сметаат на асистенцијата и љубезноста на едуцираните продавачи како и на ниските цени. Истовремено, нашиот тим ќе Ви понуди совети, идејни решенија и помош при донесувањето на одлуките, упатства за аплицирањето на производите како и помош и решенија при евентуалните проблеми кои се појавуваат во домот: влага, мувла, чад итн.

Во нашата продавница има и машини за компјутерско нијансирање и мешање, со кои на секој молер и заинтересиран купувач му излегуваме во пресрет лесно и брзо да дојде до саканата нијанса. За таа цел, ние Ви нудиме избор на повеќе од 10000 нијанси по каталог на RAL, NCS, ER-LAC, но истовремено, кај нас можете да добиете и боја која сте ја одбрале надвор од каталошката понуда. Освен тоа, создадовме и сопствена база на податоци во која се запишани сите компјутерско нијансирани бои и која се активира секогаш кога тоа ќе им притреба на нашите клиенти. Со тоа овозможуваме постојан увид во изработените бои, нивната количина и тоа со стопроцентна сигурност.

„Смарт колор“ е фирма основана во 2004год. Вработените во оваа фирма го негуваат современиот начин на работа, што подразбира врвен квалитет и знаења со што им се приближува на сé побројните купувачи и партнери. Ваквиот поволен однос помеѓу квалитетот и цените се постигнува со стабилни релации помеѓу добавувачите како и со воспоставување взаемна доверба помеѓу вработените и и купувачите.

Заради одржување на високите стандарди на квалитетот и услугите, нашата фирма постојано врши континуирана едукација на вработените за да може постојано да се следат најновите еколошки стандарди, а истовремено и најмодерните технолошки истражувања, кои во моментов се актуелни во светот. За таа цел, соработуваме со докажани производители од Европа, како и со производители од соседните земји. Во нашиот асортиман ќе најдете бои кои се наменети токму за Вас и Вашите потреби за боење на внатрешните ѕидови, надворешните фасади, полиуретански бои и лакови за Вашиот мебел, како и лакови за паркет и заштита на дрво.

Уживајте во обоениот свет кој ние Ви го нудиме!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи