Смарт колор

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

 • Адреса: Антон Попов (Огњан Прица) б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км
 • Локација: ТЦ Шампионче

 • Телефон 2: 02 3113889
 • Факс: 02 3113889
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00
  Саб од 07:00 до 18:00
  Нед од 08:00 до 12:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625572072_17.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Смарт колор е компанија чија основна дејност е трговија со бои и лакови, лепила и други производи за завршни работи во градежништвото, како и потребниот молерофарбарски алат. „Смарт колор“ е модерна трговска фирма која работи по светски стандарди.

Фирмата е основана во 2004 год. Вработените во оваа фирма го негуваат современиот начин на работа, што подразбира врвен квалитет и знаења со што им се приближува на сé побројните купувачи и партнери. Ваквиот поволен однос помеѓу квалитетот и цените се постигнува со стабилни релации помеѓу добавувачите како и со воспоставување взаемна доверба помеѓу вработените и купувачите.

Сите оние кои го имале задоволството да купуваат во нашата продавница виделе дека освен бои, лакови, четки и друг алат и опрема, можат да сметаат на асистенцијата и љубезноста на едуцираните продавачи како и на ниските цени. Истовремено, нашиот тим ќе ви понуди совети, идејни решенија и помош при донесувањето на одлуките, упатства за аплицирањето на производите како и помош и решенија при евентуалните проблеми кои се појавуваат во домот: влага, мувла, чад итн.

Идејни решенија

Нашиот тим ќе ви понуди совети, идејни решенија и помош при донесувањето на одлуките.
Помош и упатства

Даваме упатства и решенија при евентуалните проблеми кои се појавуваат во домот: влага, мувла, чад итн.

Компјутерско нијансирање

На секој молер и заинтересиран купувач му излегуваме во пресрет лесно и брзо да дојде до саканата нијанса.

База на податоци

Создадовме сопствена база на податоци во која се запишани сите компјутерско нијансирани бои и која се активира секогаш кога тоа ќе им притреба на нашите клиенти.

Врвен квалитет и знаење

Во нашата фирма го негуваме современиот начин на работа со што им се приближуваме на сé побројните купувачи и партнери.

Едукација на вработените

Постојана едукација на вработените овозможва постојано следењ на еколошките стандард и новите технолошки истражувања актуелни во светот.


ПАРТНЕРИ

Соработуваме со докажани производители од Европа, како и со производители од соседните земји. Во нашиот асортиман ќе најдете бои кои се наменети токму за вас и вашите потреби за боење на внатрешните ѕидови, надворешните фасади, полиуретански бои и лакови за Вашиот мебел, како и лакови за паркет и заштита на дрво.

За таа цел, ние ви нудиме избор на повеќе од 10000 нијанси по каталог на RAL, NCS, ER-LAC, но истовремено, кај нас можете да добиете и боја која сте ја одбрале надвор од каталошката понуда.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи