Slajon-komerc


 • Address : bul.V.S.Bato 2-a 1/36
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  7 days a weekDelivery

  Viator i Vektor


  • Address : bul.ASNOM 74-a (AVNOJ)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 08:30 to 20:00

  Виатор & Вектор д.о.о. Скопје е една од најстарите, водечки логистички компании во Македонија. Со 15 испостави на територијата на Македонија и 86 вработени со исклучително професионално искуство, Виатор & Вектор претставува доминантна компанија во областа на логистиката.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574258686_11.png?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekWi-Fi Zone

  Deni internacional


  • Address : ul.34 b.b. nas.Ilinden
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7432 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

  Organization Denny International is a specialized company for organizing international transport of goods in road traffic.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1413974614_02.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Inter Siping


  • Address : bul.Gevgelija K-2
  • Place: Gevgelija
  • Distance: ≈7553 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Inter Shiping is a company whose main activity is international transport and organization of transportation of all types of goods..

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1536577539_79.png?t=true&w=300&h=300
  6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  DB Schenker


  • Address : ul.36 b.b., Industriska zona Ilinden p.fah 3
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7435 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

  DB Schenker in Macedonia is one of the leading providers of integrated logistic services.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/05ec91c839a51b2f6c3d2a6cca11d17f.jpg?t=true&w=300&h=300
  Map

  Следната недела ќе биде објавен јавниот повик за финансиска поддршка од 1 милион евра за компаниите да можат да реализираат настани од јавен интерес со домашни ...
  сите 265 | | | веќе видена

  „Македонска берза“ објави дека се организира јавна берзанска аукција за голем пакет на акции од страна на фармацевтската компанија „Реплек“. Станува збор за ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel