Skf -Maktrade


  • Adresa: Vasil Gjorgov 16
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км
  • Lokacioni: QT Zebra, kati 1


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1395155030_8.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

SFK është udhëheqës global i furnizimit teknlogjik që nga viti 1907. Fuqia jonë themelore është aftësia që vazhdimisht të zhvillojmë teknologji të reja – dhe pastaj t’i shfrytëzojmë që të krijojmë produkte që klientve tanë ju ofrojnë përparvsi në raport me konkurentët.

Atë e arrijmë duke kombinuar përvojën praktike në më shumë se 40 industri me njohuritë në platformat teknologjike të SKF: kushineta dhe njësi, dihtungje, mekatronikë, shërbime dhe sisteme për vajosje (lyerje).

Suksesi ynë bazohet në këto njohuri, të njerëzive tanë dhe përkushtimit tonë kah parimi për kujdes të SKF.

SKF ofron volum të plotë të shërbimeve si të prodhuesve të pajisjeve origjinale ashtu edhe të klientëve për pjesv rezervë nëpër gjithë botën, në çdo degë idustriale kryesore dhe nv çdo fazë të jetës së punës së mjeteve. Zgjidhet e përparuara për shërbime të SKF mund të ju ndihmojnë.

- të përmirësoni produktivitetin
- të zvogvloni shpenzimet për mirëmbajtje
- të përmirvsoni efikasitetin energjetik
- të optimizoni dizajnin
- të zvogëloni kohën deri tek dalja e produktit
- të zvogëloni çmimin e total të pronësisë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj