Skenderovski

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 02 2780090
  • Faksi: 02 2780090
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30
    Sh nga 07:30 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574152788_23.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Нудиме продажба на нови чамци од марките Searay, Quicksilver, Valiant. Исто така сме овластени сервисери за Mercury бродски и вонбродски мотори, како и дистрибутери за истите, односно продажба на нови Mercury мотори. Нормално за секој чамец продаваме и нови приколки за чамци.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj