Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Skarë me kilogram
 • Mehane
 • Qebaptore
 • Restorante nga a deri në zh
 • Kasapë dhe mishtore
 • Restorante - Zgarë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Skarë me kilogram në Shkup

10-ka


 • Adresa: Gavrill Konstantinoviq 29-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigo


 • Adresa: Prolet p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Be&Sa Senior


 • Adresa: Lazo Trpkovski 8
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bife In


 • Adresa: Bul.ASNOM 34
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 12:00 deri më 23:00

Kategoritë:

skarë me kilogram

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boro-Miki


 • Adresa: Radishanska 4/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deniel


 • Adresa: Branko Zarevski 15 (Dimitrije Çupovski)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7861 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Destan 2


 • Adresa: QT Bunjakovec përdhes lok.30
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:30 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh grill


 • Adresa: Ivan Kozarov 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00 • D nga 11:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GarçeKategoritë:

skarë me kilogram

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goce-2000/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradska kafana Kaj Jole/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gurman mes


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 78 llok.6
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jakobo


 • Adresa: Angell Dimovski 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jato


 • Adresa: Pallmiro Toljati 81-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 15:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jovlen


 • Adresa: Hristo Tatarçev 47-A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

Kategoritë:

skarë me kilogram

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj 61


 • Adresa: Aco Shopov 61 (Proleterska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Bale/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Buco


 • Adresa: Lluka Gerov p.n. lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7845 км

Kategoritë:

skarë me kilogram

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Laki


 • Adresa: Pandill Shishkov p.n.
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Ribarot


 • Adresa: Gjorçe Petrov 94-Ŕ
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од Занаетчиската комора со отворено писмо реагираат поради неисплатените сретства за финансиска помош за октомвриската плата. Во продолжение го пренесуваме ...
сите 26 | | | веќе видена

Во организација на Асоцијацијата на финансиски друштва на Северна Македонија, денеска се одржа презентација на резултатите од второто годишно истражување за ...
сите 22 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, денеска беше во работна посета на Охрид во чии ...
сите 52 | | | веќе видена

Директорот на Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој, Николче Бабовски, заедно со заменик министерот за земјоделство, шумарство ...
сите 33 | | | веќе видена

Првата фотонапонска централа во земјата која истовремено произведува електрична енергија од сонцето и од одблесокот на светлината се инсталираше во Неготино од ...
сите 38 | | | веќе видена

Проблемот со долгите судски постапки и со наплатата на побарувањата поттикнува незадоволство кај бизнис-заедницата, што резултира со недоверба во судскиот ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj