Skanitek

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 076 434132
  • Faksi: 02 2440664
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573720367_08.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Сканитек е компанија која што над 20 години врши продажба на резервни делови за товарни возила.

Имаме комплетна програма за марката Scania и располагаме со палета на оригинални (OE) делови, и други познати брендови.
Делови за мотор, менувач, диференцијал, кабина, и др.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj