Sk Auto

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Boris Trajkovski 9 nr.10, (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7429 км

  • Telefon 2: 070 229631
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1541761725_38.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

SK Auto është një kompani e re dhe dinamike për shitjen dhe shpërndarjen e pjesëve të automobilave. Pjesa më e madhe e portofolit janë produkte gome nga industria automobilistike (mansheta për nyje homokinetike, mansheta buton, mansheta për timon, mansheta gome për amortizim etj) , si dhe një përzgjedhje e tubave prej gome për të gjitha modelet e makinave, filtra dhe galanteri për automobila. Theks i veçantë është vendosur në shumëllojshmërinë e madhe të tubave për interkulerë dhe turbina për të gjitha llojet e makinave.

Të udhëhequr nga ideja e ndërtimit të cilësisë dhe marrëdhënie biznesi afatgjata me klientët, bazuar në besimin reciprok dhe në cilësinë e shërbimeve dhe produkteve gjatë viteve dhe SK Auto u rrit në një nga shpërndarësit më të besuar të këtij lloji të produkteve në Maqedoni.

Por ne nuk ndalemi këtu. Vazhdimisht i avancojmë burimet dhe standardet tona, nga magazina dhe portofoli i shitjes, për të përmirësuar efikasitetin dhe shpërndarjen në kohë të produkteve brenda 24 orëve nga kërkesa e tyre.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj