Ск Ауто

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски 9 бр.10 (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7429 км
  • Локација: Пинтија

  • Телефон 2: 070 229631
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1541761725_38.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

СК Ауто е млада и динамична компанија за продажба и дистрибуција на авто делови. Најголем дел од портфолиото се производи од гума автомобилската индустрија (манжетни за хомокинетички зглобови, манжетни за полуосовини, манжетни на управувачот, гумени одбојници за амортизери и слично), како и голем избор на гумени црева за сите модели на автомобили, филтри и автомобилска галантерија. Посебен акцент е ставен на големиот асортиман на црева за интеркулери и турбини за сите видови автомобили.

Водени од идејата за градење на квалитетни и долгорочни деловни односи со клиентите, базирано на взаемна доверба, како и квалитетната услуга и производи, со текот на годините и СК Ауто прерасна во еден од најдоверливите дистрибутери за овој тип на производи во Македонија.

Но, не застануваме тука. Постојано се ги унапредуваме нашите ресурси и стандарди, од магацинскиот простор и продажното портфолио, до подобрување на ефикасноста во работењето и навремената достава на производите во рок од 24 часа од побарувањето.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи