Sival 1


  • Adresa: Bojmija 6 lok.8 kulla 2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км

  • Telefon 2: 077 612371
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572355442_05.png?t=true&w=300&h=300


Sival 1 është agjenci kontabiliteti e cila fillimet e saja I shënon qysh nga viti 1990 dhe me sukses ekziston për nevojat e klientëve dhe duke shfrytëzuar programe softuerike më bashkëkohore ju ofron shërbimet kontabiliste në vijim:

- Kontabilitet financiar dhe material
- Të gjitha raportet tatimore
- Raportet vjetore
- Lidhje elektronike për komunikim me institucionet dhe klientët për kryerjen e nevojave të tyre (llogari, pagesa, raporte).
- Ne ekzistojm për JU dhe nevojat Tuaja.

SIVAL 1 KLIENTËVE TË VET JU GARANTON SHËRBIM ME CILËSI TË LARTË, DISKRECION DHE BESIM PROFESIONAL, SI DHE ZGJIDHJE TË SHPEJTË DHE EFIKASE TË NEVOJAVE TË TYRE !
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj