Siti Travel

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: QT Palloma Bjanka lok.7 i 8
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9443 км

  • Telefon 2: 02 3212204
  • Faksi: 02 3120386
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d40df107ee401575d98a08f3c660c03c.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

City Travel është kompani e specializuar ne organizimin e udhetimeve Tuaja fariste dhe private. Shitja e mbi 6000 biletave për aeroplan në vit e vertetojne poziten udheheqese dhe na rangon sin je nder agjencionet turistike udheheqese ne te gjithe regjionin.

Cilesia e larte e sherbimeve dhe planifikimit e cila mundeson shfrytezim racional te buxhetit te Klientit, jane nje nder veçorit tona kryesore. Perkrah asaj, pervoja dymbedhjetevjeçare ne sferen e organizimit te udhetimeve i bene konsultantet tone partnere te vertete te kompanise tone. Mbi 350 Kliente te rregullt jane te kenaqur nga sherbimet tona.

Sherbimet tona perfshijne:
- Servis komplet per realizim te nje udhetimi koorporativ
- Bileta aeroplane ne te gjitha relacionet dhe me te gjitha kompanite ajrore ne bote
- Rezervime hotelerike
- Sigurim udhetimi
- Dergese ne kohe te dokumenteve udhetuese deri tek vendi i kerkuar
- Sherbime komplkse te thurrura sipas deshires tuaj
- Diskrecion dhe besueshmeri absolute ne organizim te udhetimeve
- Standard i larte i sherbimeve me pergjigje te shepjte dhe efektive te kerkesave tuaja
- Fleksibilitet ne pagese

Misioni yne
Misioni i City Travel eshte qe t’i mundesoj Klienteve servis me cilesi te larte dhe gjate asaj t’i kurseje edhe kohe edhe te holla.

Duke permbushur misionin krijojme relacione afagjate me Klientet tane dhe ne te njejten kohe lidhje te forta partneriteti duke siguruar servis kualitativ konsultues.

Qe misioni te jete i permbushur jemi kujdesur te sjjellim sistem per menaxhim me cilesine e themeluar mbi standardin ISO 9001:2000. Me marrjen e kesaj çertifikate nga 01.01.2005, City Travel u be agjencioni I pare turistik me ISO 9001:2000 ne Europen juglindore.

Kompani profesionale me pervoje 12 vjeçare dhe vend respektues ne treg
- Ekip komplet dhe profesional nga konsultant
- Politika e kompanise per minimizim te shpenzimeve te Klienteve
- Çmime konkuruese te biletave per aeroplan me qasje tek çmimet speciale per kliente te veçante
- Agjenci me kompjuterizim te larte me mundesi per vertetim te shpejte te sherbimeve
- Servis prej 24 oresh, 7 dite ne jave.

City Travel, Mik i Juaj ne udhetimet afari
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj