Simpozion

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Franklin Ruzvelt 54/1-16
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590569194_87.jpg?t=true&w=300&h=300


Simpozion është një bodrum i njohurive të zgjedhura me kujdes, i dedikuar për sigurimin e një edukimi me cilësi të jashtëzakonshme dhe konsultimi në fusha të veçanta profesionale.

Kompania jonë është e specializuar në disa fusha të biznesit, të cilat kërkojnë njohuri aktive dhe të thelluara për shumë praktika, procedura, institucione dhe akte ligjore. Vendin kryesor në veprimtarinë tonë profesionale e zënë shërbimet në fushën e prokurimit publik, ku ne jemi dëshmuar tashmë përmes përvojës dhe njohjes sonë të ligjeve dhe procedurave përkatëse në këtë fushë.

Duke vepruar në një fushë ku gjithçka mbështetet në njohuri dhe përvojë të ekspertëve, në investime krijuese dhe të kujdesshme të kohës dhe përpjekjes, Simpozion formon një ekip profesionistësh të mirë-zgjedhur. Ne bashkëpunojmë me konsulentë të certifikuar, ekspertë në fushën e prokurimit publik dhe këshilltarë me reputacion nga fusha të tjera që lidhen me subjektin e operacioneve të biznesit për të ofruar një shërbim të plotë dhe maksimalisht kompetent.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj