Simoska Sara Arhitektura

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Nikola Parapunov 39-1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9440 км

  • Telefon 2: +393384879548
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554817647_82.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Vlerat thelbësore të dizajnit të Sara Simoska Arkitekturë është qëndrueshmëria, duke përdorur materiale natyrore, efikasitet, komoditet dhe përshtatshmëri për nevojat e njeriut modern.

Sara Simoska Arkitekturë është një kompani dizajni e themeluar nga arkitektja Sara Simoska në vitin 2018 dhe merret me përgatitjen e zgjidhjeve arkitektonike për ndërtesat e banimit dhe shtëpitë, dizajn të brendshëm të restoranteve, kafeterive dhe apartamente dhe dizajn i pjesëve unike të mobilieve.

Arkitektja Sara Simoska ka përfunduar studimet e saj në Politekniko di Milano në vitin 2016 dhe është një arkitekt i licencuar në Itali. Studioja ka fituar çmime të rëndësishme në konkurse në Itali, Rusia, Sllovenia, Serbia dhe Kina. Ka punuar në një projekt dhe në Kamboxhia.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj