Sill Inxhiniering

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.516, lagja Keramidnica 4/17
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10685 км

  • Telefon 2: 02 2470038
  • Faksi: 02 2463654
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/a2765c5516fe7030a3a703de1573a50e.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Sil Inxhinering është kompani që merret me shitjen e materialeve lidhëse.

Produkte:
• О-unaza
• Mansheta dhe semeringje
• Galanteri mekanike
• Dihtungje
• Shnure
• NPT
• CRC
• Pajisje Sonik
• Pajisje mekanokar
• Kemisplus
• Mos Hungari

Pjesa më e madhe e produkteve që ne ofrojmë i kemi në disponim dhe mund të dërgohen në afatin sa më të shpejtë. Produktet janë me prejardhje nga Bashkimi Europian (Britania e Madhe, Belgjika, Italia, Gjermania etj).

Sil Inxhinering SHKPKNJ-Shkup ekziston në tregun në Republikën e Maqedonisë nga viti 1997. Në periudhën e kaluar u ndërtua si një nga kompanitë më serioze që e furnizon industrinë në Maqedoni me materiale ngjitëse. Kemi dhe dyqanin tonë si dhe hapësirë magazinimi me kapacitet të kënaqshëm.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj